Zacznijmy dobrze tydzień – Spectrum PLA Thermoactive 20% taniej w sklepie SEB-COMP

Kategoria: Informacje branżowe SEB-COMP 01 sie 2022

Sklep SEB-COMP, w ramach cyklicznych promocji, co poniedziałek prezentuje ofertę rabatową na jeden ze swoich produktów lub serię produktów. W tym tygodniu możemy kupić filament Spectrum PLA Thermoactive z 20% rabatem. Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym, od 1 do 7 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Podczas realizacji niejednego projektu przy użyciu drukarki 3D może pojawić się potrzeba uzyskania efektu zmiennego koloru naszego modelu, w zależności od panującej temperatury otoczenia. W przypadku Spectrum Thermoactive PLA jest to zmiana koloru z czerwonego na kremowy po przekroczeniu temperatury powierzchni rzędu 30°C. Barwa powraca stopniowo do poprzedniej po osiągnięciu przez element temperatury pierwotnej. Materiał ten wytwarzany jest na bazie czystego PLA, domieszkowanego termochromowym pigmentem.

Spectrum PLA Thermoactive z 20% rabatem, dostępny jest w sprzedaży od 1 do 7 sierpnia lub do wyczerpania zapasów w sklepie internetowym lub jednym ze sklepów stacjonarnych:

Źródło: Informacje prasowe

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments