SEB-COMP otwiera sklep stacjonarny we Wrocławiu

Kategoria: Informacje branżowe SEB-COMP 08 lut 2021

SEB-COMP, jeden z czołowych dystrybutorów drukarek 3D oraz akcesoriów do nich, otwiera kolejny sklep stacjonarny, tym razem zlokalizowany we Wrocławiu. Z tej okazji przygotowano specjalną akcję promocyjną, w ramach której każdy klient będzie mógł uzyskać 20% rabatu na zakup dowolnego filamentu.

W ciągu ostatniej dekady w firmie SEB-COMP działo się naprawdę wiele. Rozwijały się nowe obszary działalności, powstawały pierwsze stacjonarne sklepy, a przede wszystkim unowocześniała się technologia, która od zawsze była głównym profilem jej zainteresowania. Obecnie firma sukcesywnie zwiększa grono swoich Klientów – zarówno tych biznesowych, jak i detalicznych. W stałej ofercie posiada ponad 200 modeli różnych urządzeń – drukarek profesjonalnych, ale także przeznaczonych do użytkowania dla absolutnych amatorów, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z drukiem 3D. Niewątpliwym atutem marki jest profesjonalny serwis, baza wiedzy o druku 3D oraz szkolenia z zakresu programowania drukarek 3D.

Następnym krokiem w rozwoju firmy jest otwarcie kolejnego już sklepu stacjonarnego, który zlokalizowany jest we Wrocławiu, przy alei Ludomiara Różyckiego 1C/105. Mieszkańcy tego miasta mogą już kojarzyć ten adres z drukiem 3D, ponieważ swego czasu swoje siedziby miały tam firmy 3dl.tech oraz 3D Printers.

Świętując kolejny kamień milowy w rozwoju firmy, sklep SEB-COM przygotował promocję dla wszystkich swoich klientów. W dniach od 8 do 14 lutego (lub do wyczerpania zapasów) każdy filament z oferty będzie można nabyć z 20% rabatem. Promocja dostępna jest zarówno w sklepie internetowym www.drukarki3d.seb-comp.pl, gdzie w koszyku należy skorzystać z kodu WROCŁAW, jak również w dowolnym sklepie stacjonarnym, gdzie w trakcie zakupu należy podać to samo hasło.

Adresy wszystkich sklepów stacjonarnych SEB-COMP znajdują się poniżej:

Warszawa
al. Jana Pawła II 43a lok. 22a
E-mail: warszawa@seb-comp.pl
Telefon: 883 336 444

Wrocław
al. Ludomira Różyckiego 1C lok. 105
E-mail: wroclaw@seb-comp.pl
Telefon: 790 388 308

Lublin
ul. Bociania 6/1a
E-mail: lublin@seb-comp.pl
Telefon: 696 811 833

Katowice
ul. Chorzowska 108 lok 16
E-mail: katowice@seb-comp.pl
Telefon: 883 633 611

Źródło: Informacje prasowe

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments