Firma BCN3D Technologies opracowała nową technologię druku 3D

Kategoria: Przemysłowe drukarki 3D Wydarzenia 26 sty 2022

BCN3D Technologies, jeden z wiodących producentów rozwiązań do druku 3D, zaprasza na wirtualną konferencję, na której zaprezentuje opracowywaną przez ostatnie lata, zupełnie nową technologię druku 3D. Wydarzenie będzie miało miejsce 2 marca o godzinie 15.00 i wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsc, poprzez rejestrację online.

Przez ostatnie 3 lata zespół badawczo-rozwojowy BCN3D opracowywał nową technologię druku 3D, stworzoną specjalnie dla znaczącego zwiększenia autonomii produkcyjnej. Opatentowana metoda całkowicie różni się od stosowanej obecnie przez firmę technologii FFF, ale ta również będzie równolegle rozwijana w urządzeniach z serii Sigma oraz Epsilon.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć gościnny występ firmy Arkema, która zajmuje się materiałami specjalistycznymi i jest partnerem BCN3D w zakresie rozwoju nowej technologii druku 3D. Na scenie pojawią się również jej dwaj obecni betatesterzy, zajmująca się produkcją szyb samochodowych firma Saint Gobain oraz zajmująca się sportami motorowymi i zaawansowanymi technologiami, firma Prodrive.

Więcej szczegółów poznamy 2 marca o godzinie 15.00 na specjalnej wirtualnej konferencji, na którą zarejestrować możemy się tutaj.

Źródło/Source: Informacje prasowe/Press release

Grafika przewodnia/Cover Photo Credit: BCN3D Technologies

O autorze
Łukasz Długosz

Redaktor Naczelny 3D w praktyce. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, fan gier komputerowych oraz konsol i sprzętu retro.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments