3devo prezentuje swój nowy model biznesowy

Kategoria: Materiały do druku 3D 19 sty 2024

3devo, holenderska firma znana z produkcji urządzeń do samodzielnego wytwarzania filamentu, prezentuje swój nowy, odważny model biznesowy, polegający na odejściu od tradycyjnej sprzedaży na rzecz partnerstwa projektowego w sektorze druku 3D. Ten, ogłoszony jeszcze pod koniec 2023 roku, zwrot ma na celu zintensyfikowanie wpływu marki na branżę druku 3D, a w efekcie wprowadzenie w niej miliona innowacji do 2032 roku.

Zmiana ta, która jest ważnym krokiem na drodze firmy, ma dowodzić jej pasji do odkrywania nowych możliwości i niezachwianego zaangażowania w zapewnienie sukcesu swoim klientom. Dzięki temu nowemu podejściu do partnerstwa 3devo umożliwia innowatorom produkcję filamentów dostosowanych do ich unikalnych wymagań materiałowych. Oferowany obecnie konfigurowalny, opłacalny i zrównoważony proces produkcyjny, jest najlepszym rozwiązaniem do produkcji filamentów oraz recyklingu odpadów z tworzyw sztucznych.

Strona internetowa 3devo została zaktualizowana, aby odzwierciedlać jej aktualny model biznesowy, podkreślając nowo zdefiniowane fazy procesu, kluczowe cechy podejścia partnerskiego i przejrzyste informacje o cenach.

Sercem nowego modelu jest faza projektu podstawowego (Core Project), w której doświadczony zespół specjalistów ds. materiałów prowadzi klientów do sukcesu w projektach związanych z wytwarzaniem własnych filamentów. Faza ta obejmuje elastyczny leasing najnowocześniejszych maszyn 3devo, od opatentowanych maszyn do wytwarzania filamentów (Filament Maker) po niszczarkę (Shredder) i granulator, w celu uzyskania kompletnego pakietu sprzętu produkcyjnego.

Opcjonalna faza wstępna (Discovery) ma za zadanie przygotowanie gruntu pod udaną współpracę, a faza Advanced oferuje możliwość dalszych poszukiwań oraz innowacji po zakończeniu projektu. Więcej na temat pakietów można znaleźć tutaj, a szerzej na temat zmian jakie zaszły w 3devo można posłuchać na poniższym filmie.

Źródło/Source: Informacje prasowe/Press release 3devo

Grafika przewodnia/Cover Photo Credit: 3devo

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments