Zacznijmy dobrze tydzień – filamenty Fiberlogy 10% taniej w sklepie SEB-COMP

Kategoria: Informacje branżowe SEB-COMP 31 lip 2023

Sklep SEB-COMP, w ramach cyklicznych promocji, co poniedziałek prezentuje ofertę rabatową na jeden ze swoich produktów lub serię produktów. W tym tygodniu możemy kupić filamenty Fiberlogy 10% rabatem. Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym od 31 lipca do 6 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Fiberlogy to marka wysokiej jakości filamentów dla drukarek typu FFF/FDM. Oferowane materiały posiadają unikalne właściwości i parametry. Ich jakość, podobnie jak i działalność firmy są doceniane przez środowisko branżowe. Potwierdzeniem tego są nagrody takie jak „Najlepszy Polski Producent filamentów 2016”, „Najlepsza Nowa Polska firma 2016” oraz „Najlepszy Polski Producent filamentów 2017”.

Pracownicy Fiberlogy mają wieloletnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych i wytłaczaniu profili. Dzięki ich zaangażowaniu w testowanie nowych materiałów i możliwości produkcyjnych uzyskiwane są niepowtarzalne rezultaty. Klienci Fiberlogy otrzymują filamenty o niespotykanych cechach, ponadprzeciętną tolerancję średnicy (+/- 0,02mm) i owalu (+0,01mm).

Lista materiałów objętych promocją:

Filamenty Fiberlogy 20% rabatem, dostępne są w sprzedaży od 31 lipca do 6 sierpnia lub do wyczerpania zapasów w sklepie internetowym lub jednym ze sklepów stacjonarnych:

Źródło: Informacje prasowe

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments