Współpraca z Centrum Druku 3D

Kategoria: Wydarzenia 01 lip 2014

Nieco ponad tydzień temu otrzymałem bardzo ciekawą propozycję od twórcy i redaktora naczelnego Centrum Druku 3D, Pawła Ślusarczyka. Zaproponował mi publikowanie w tym serwisie artykułów dotyczących praktycznego wykorzystania druku przestrzennego . Ogólnie, CD3D szczyci się mianem największego serwisu internetowego poświęconego tej technologii w Polsce. Sam od dłuższego czasu śledzę pojawiające się na nim teksty – i jest to dla mnie główne źródło informacji o tym, co się dzieje w “druku” na świecie.

Propozycji trudno było nie przyjąć, choć przez dłuższą chwilę zastanawiałem się, jak pogodzić pisanie dla CD3D z niniejszym blogiem. Z jednej strony szkoda byłoby mi z niego całkiem zrezygnować – trochę tekstów już się na nim zebrało, i mimo że “Elektronika i druk 3D” nie bije rekordów popularności w sieci, zdążyłem się do tego bloga nieco przywiązać. Z drugiej strony nie mam aż tyle czasu (i pomysłów) żeby choć raz w tygodniu pisać i tu i tu, a publikowanie tych samych artykułów w obydwu serwisach wydaje się raczej słabą opcją.

Myślę że zdecyduję się na jakiś wariant pośredni – tak, że blog nieco zmieni swój charakter, ale pozostanie przy życiu :) Chociażby zamiast pisać pełne artykuły wykorzystam go do bardziej bezpośredniego dzielenia się bieżącymi pomysłami, projektami czy problemami. Tak czy owak – cieszę się z nadchodzących zmian i myślę że dużo dobrego może z nich wyniknąć.

Wczoraj na CD3D został opublikowany mój pierwszy tekst – na temat przedmiotów o nieco większych gabarytach i czasie drukowania niż miałem do czynienia do tej pory. Zainteresowanych tematem zapraszam do lektury :)

CD3D-3b

O autorze
Avatar
ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
rthrt
rthrt
8 lat temu

bedziesz jeszcze zalowal tej wspolpracy

Krzysztof Matusiewicz
Krzysztof Matusiewicz
8 lat temu
Reply to  rthrt

Dlaczego?

Z CD3D współpracowałem przez kilka miesięcy – i po opublikowaniu serii artykułów zdecydowałem się z powrotem skupić na rozwijaniu bloga. Nie powiem żebym czegoś żałował.