KRAKDENT 2022 – fotorelacja z targów stomatologicznych

Kategoria: Informacje branżowe Stomatologia Wydarzenia Wydarzenia 07 kw. 2022

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID, wystartowały dzisiaj Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT 2022, jedno z najważniejszych i największych tego typu wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej. Jednym z zarejestrowanych wystawców jest portal “3D w praktyce”, występujący gościnnie na stoisku swojego wydawcy, sklepu filaments4U. Zapraszamy na obszerną fotorelację z tego wydarzenia.

Targi KRAKDENT 2022 odbywają się na terenie EXPO Kraków i jest to już 28 edycja tej prestiżowej imprezy. W wydarzeniu bierze udział 450 wystawców, a przewidywana frekwencja może wynieść około 16.000 zwiedzających. KRAKDENT to nie tylko stoiska wystawców, ale też spotkania z ekspertami, kursy medyczne, konferencje, warsztaty dla lekarzy, techników dentystycznych, higienistek oraz liczne szkolenia i wykłady.

Zapraszamy na obszerną fotorelację z tego wydarzenia, skupiając się przede wszystkim na zaprezentowaniu stoisk, na których dostępne są drukarki oraz skanery 3D.

O autorze
Redakcja 3DWP

3D w praktyce to czołowy polski serwis poświęcony technologiom przyrostowym. Prezentujemy informacje ze świata, testy, recenzje i tutoriale dla początkujących i zaawansowanych użytkowników drukarek 3D.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments