Integart zaprasza na konferencję „Technologie skanowania i druku 3D dla przemysłu i edukacji”!

Kategoria: Przemysłowe drukarki 3D Wydarzenia 19 gru 2019

Technologie 3D ewoluują i nieustannie zmieniają swoje oblicze. Obecnie można nie tylko skanować przedmioty, ale także drukować i nadawać im określone właściwości. Ten technologiczny boom w obszarze 3D pozwala na wygodne projektowanie, prototypowanie a nawet regularną produkcję. Tak powstałe przedmioty są znacznie bardziej użyteczne, wszechstronne i mogą być niemal idealnie dopasowane do naszych potrzeb.

Nasilający się rozwój technologii związanych z 3D jest wynikiem wielkiego zapotrzebowania na drukowane elementy czy wręcz gotowe przedmioty w wielu branżach m.in. w przemyśle, edukacji czy medycynie. Nic więc dziwnego, że rozwój technologii 3D jest ciągle napędzany i pokonuje kolejne bariery stając się przyszłością wielu branż.

Nie sposób polemizować z niezwykłym potencjałem zarówno technologii druku 3D jak i skanowania. Dlatego firmy związane z przemysłem czy edukacją, którym zależy na utrzymaniu swojej przewagi na rynku, powinny wiedzieć co dzieje się na tym rynku i z jakich nowinek mogą skorzystać.

Jest ku temu doskonała okazja! Integart zaprasza na konferencję „Technologie skanowania i druku 3D dla przemysłu i edukacji”!

Konferencja organizowana jest przez liderów technologicznych – dostawcę drukarek 3D HP Multi Jet Fusion (firmę Integart) oraz producenta polskich skanerów 3D (firmę Smarttech3D). Ideą przyświecającą organizatorom było stworzenie cyklicznych spotkań z technologią 3D, mających na celu edukowanie przyszłych użytkowników tych technologii oraz zaprezentowanie w praktyce jak można je zastosować w konkretnych biznesach: w procesach prototypowania, wizualizacji czy samej produkcji (także krótkich serii).

Konferencja odbędzie się 15 stycznia 2020 r. w Centrali firmy Integart w Błoniach koło Wrocławia, ul. Maszynowa 1. Udział jest bezpłatny, wymagana jest jednak rejestracja online. Więcej informacji dotyczących wydarzenia wraz z możliwością rejestracji udostępniono na stronie firmy Integart.

Zapraszamy Cię do świata druku 3D! Ilość miejsc ograniczona! Nie czekaj! Zarejestruj się już dziś!

O autorze
Artykuł Sponsorowany
ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments