Nowa siedziba “3D w praktyce”

Kategoria: Informacje branżowe 23 lip 2021

“3D w praktyce”, serwis internetowy poświęcony szeroko pojętym technologiom przyrostowym oraz zajmujący się świadczeniem usług doradczych, szkoleniowych oraz druku 3D, zmienia swoją siedzibę. Nowe biuro firmy znajduje się obecnie w Rzeszowie, przy ul. Podwisłocze 2B/2. Poza samą redakcją, znajduje się w nim również showroom wyposażony w fotopolimerowe drukarki 3D oraz materiały do druku 3D, przeznaczone do najbardziej zaawansowanych i wymagających zadań.

Portal “3D w praktyce” działa na polskim rynku nieprzerwanie od lutego 2014 roku i jest jednym z najstarszych oraz największych tego typu serwisów w naszym kraju. Poza charakterem informacyjnym, zajmujemy się również świadczeniem profesjonalnych usług szkoleniowych i doradczych, jak również wysokiej jakości usługami druku 3D, w szczególności dla branży motoryzacyjnej, lotniczej oraz stomatologicznej.

Nowa siedziba redakcji zlokalizowana jest od pewnego czasu przy ulicy Podwisłocze 2B/2, w malowniczej okolicy położonej w pobliżu skrzyżowania z al. Powstańców Warszawy. Poza drukarkami 3D można u nas obejrzeć wykonywane na nich wydruki 3D oraz porozmawiać na tematy związane z technologiami przyrostowymi. Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00.

O autorze
Redakcja 3DWP

3D w praktyce to czołowy polski serwis poświęcony technologiom przyrostowym. Prezentujemy informacje ze świata, testy, recenzje i tutoriale dla początkujących i zaawansowanych użytkowników drukarek 3D.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments