Laboratoria Przyszłości – kompletne wyposażenie pracowni szkolnych od SEB-COMP

Kategoria: Informacje branżowe SEB-COMP 20 paź 2021

O ile do tej pory pojawiały się głosy, że lekcje w szkołach podstawowych są za bardzo nastawione na teorię i opierają się na sztywnych scenariuszach, które ograniczają kreatywność dzieci, to program Laboratoria Przyszłości jest okazją do tego, żeby to zmienić. Cały niezbędny sprzęt do wyposażenia szkolnych pracowni w ramach tego projektu można nabywać w sklepie SEB-COMP.

Filament, drukarka 3D wraz z akcesoriami, mikrokontroler z czujnikami i akcesoriami, lutownica /stacja lutownicza z gorącym powietrzem, kamera przenośna cyfrowa wraz z akcesoriami, statyw z akcesoriami, mikroport z akcesoriami, oświetlenie do realizacji nagrań, mikrofon kierunkowy z akcesoriami, gimbal oraz aparat fotograficzny z akcesoriami, to jedynie zakres wyposażenia podstawowego. Szkoły mogą rozdysponować środki na produkty z pozostałych katalogów: wyposażenie stanowisk, narzędzia, robotyka, AGD, materiały eksploatacyjne, audio-wideo, pomoce projektowe i BHP. Pełną informację odnośnie katalogu wyposażenia można znaleźć tutaj.

Mając rozbudowaną sieć sprzedaży, w tym cztery sklepy stacjonarne w Lublinie, w Warszawie, we Wrocławiu i w Katowicach, sklep SEB-COMP prowadzi rozmowy ze szkołami na terenie całej Polski, oferując wstępnie przygotowane trzy pakiety:

Powyższe pakiety określane są mianem wstępnych, ponieważ różne szkoły to różne potrzeby, wynikające z wysokości otrzymanego dofinansowania, planów co do utworzenia konkretnych pracowni, obecnych braków w podstawowym sprzęcie i nie tylko.

Jeśli żaden ze wstępnie przygotowanych zestawów nie spełnia oczekiwań danej placówki, to specjaliście ze sklepu SEB-COMP, czekający pod numerem telefonu 22 299 69 89, jak również pod adresem tym adresem e-mail, rozwieją wszystkie wątpliwości oraz doradzą najkorzystniejsze opcje. Wiele informacji można uzyskać również na specjalnie utworzonej grupie na Facebooku Laboratoria Przyszłości.

Termin składania wniosków mija 15 listopada 2021 roku.

Źródło/Source: Informacje prasowe/Press release

Grafika przewodnia/Cover Photo Credit: SEB-COMP

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments