E3D wprowadza na rynek dysze Zodiac

Kategoria: Warsztat 21 cze 2023

Brytyjska firma E3D-Online wprowadza do swojej bogatej oferty kolejny produkt, który może cieszyć się ogromnym zainteresowaniem u klientów. Należąca do linii premium dysza Zodiac, to pokłosie przejęcia w ubiegłym roku firmy Zodiac 3D.

E3D-Online to jeden z najbardziej rozpoznawalnych oraz najpopularniejszych producentów akcesoriów do drukarek 3D, przeznaczonych zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Ich najbardziej rozpoznawalnymi produktami są oczywiście wszelkiego rodzaju ekstrudery oraz głowice. Najnowszy model dyszy Zodiac dostępny jest w wariantach CRB oraz Pro i kompatybilny jest z hotendami Volcano, Volcano V6, MK8 i Raise3D. Wszystkie warianty dostępne są w średnicach 0,4 mm oraz 0,6 mm.

Dysze CRB charakteryzują się dużą odpornością na zużycie i zaprojektowano je tak, aby zapobiegać zapychaniu się filamentu oraz wytrzymywać temperatury do 300oC. Dysze typu Pro z kolei mają być jeszcze bardziej odporne na zużycie i wytrzymywać temperatury do 450oC.

Linia Zodiac przygotowywana jest ze szczególną starannością, w oparciu o międzynarodową normę ISO 9001. W procesie produkcyjnym szczególny nacisk kładziony jest na koncentryczność dyszy, minimalizację liczby defektów gwintu oraz jakość jej powłoki zewnętrznej. Rezultatem jest szereg z pozoru niewielkich ulepszeń, które przekładają się na poprawienie ogólnej jakości dyszy.

Photo Cover: E3D

Dysze Zodiac dostępne są w cenach zaczynających się od 32 GBP. Więcej na ich temat oraz dokonać zakupu można bezpośrednio na stronie E3D.

Źródło/Source: www.e3d-online.com 

Grafika przewodnia/Cover Photo Credit: E3D

O autorze
Łukasz Długosz

Redaktor Naczelny 3D w praktyce. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, fan gier komputerowych oraz konsol i sprzętu retro.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments