Tomasz Garniec przedstawicielem Meltio na rynek polski

Kategoria: Przemysłowe drukarki 3D 02 lis 2023

Meltio, hiszpański producent przełomowej technologii druku 3D z metalu, polegającej na osadzaniu materiału w postaci drutu nawiniętego na szpulę, zaprezentował dwie nowe nominacje przedstawicieli handlowych na rynek europejski. Tomasz Garniec zostaje Country Managerem na Polskę, a Moisés Moza Sánchez Sales Managerem w Niemczech, Austrii oraz Szwajcarii.

Powyższe nominacje wpisują się w plany rozwoju firmy w całej Unii Europejskiej, szczególnie w krajach Europy Środkowej i Wschodniej, gdzie Meltio zamierza dostarczać swoje rozwiązania związane z drukiem 3D z metalu dla odbiorców z branży przemysłowej.

Tomasz Garniec wniesie do Meltio swoje 15-letnie doświadczenie z różnych branż, budując wzrost eksportu i prowadząc procesy wdrażania rozwiązań przemysłowych do wielu firm produkcyjnych. Zajmował stanowiska kierownicze w takich firmach jak Omni3D, Panepol oraz Biuro Plus. Realizował również komercyjne plany promujące produkcję przyrostową oraz jej niezawodność dla klientów na polskim rynku.

Jestem zachwycony możliwością dołączenia do zespołu Meltio. To świetna okazja, aby poczuć prawdziwe przemysłowe zastosowanie wytwarzania przyrostowego. Poczuć prawdziwy jego potencjał. Rozwiązanie Meltio ma być kolejnym krokiem rewolucji przemysłowej, a ja chcę być częścią tego procesu.Tomasz Graniec, Meltio Country Manager
Photo Credit: Meltio

Role Tomasza i Moisésa, które oficjalnie rozpoczęły się w październiku 2023 r., a w przypadku Moisésa w III kwartale 2023 r., mają na celu zarówno wzrost przychodów, jak i budowanie silnych relacji z głównymi partnerami, producentami, branżami i innymi podmiotami, które chcą usprawnić procesy przemysłowe dzięki technologii Meltio.

Źródło/Source: Informacje prasowe/Press release Meltio

Grafika przewodnia/Cover Photo Credit: Meltio

O autorze
Łukasz Długosz

Redaktor Naczelny 3D w praktyce. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, fan gier komputerowych oraz konsol i sprzętu retro.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments