Zacznijmy dobrze tydzień – filamenty HIPS 20% taniej w sklepie SEB-COMP

Kategoria: Informacje branżowe SEB-COMP 02 kw. 2024

Sklep SEB-COMP, w ramach cyklicznych promocji, co poniedziałek prezentuje ofertę rabatową na jeden ze swoich produktów lub serię produktów. W tym tygodniu możemy kupić filamenty HIPS z 20% rabatem. Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym, od 1 do 7 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

Polistyren wysokoudarowy (HIPS) to filament będący połączeniem tworzywa polistyrenowego i kauczuku polibutadienowego. Mieszanka tych polimerów daje materiał, który jest zarówno wytrzymały, jak i elastyczny. HIPS jest bardzo podobny do ABS, ale jak sama nazwa wskazuje, jest w stanie wytrzymać znacznie większe siły uderzenia. Można go łatwo malować, obrabiać mechanicznie, współpracuje także z dużą liczbą klejów.

W świecie druku 3D, HIPS jest najczęściej używany jako materiał podporowy, ponieważ rozpuszcza się w roztworze limonenu, eliminując potrzebę mechanicznego usuwania podpór. HIPS, jako materiał podporowy, najlepiej łączy się z ABS-em. Należy jedna pamiętać, że podczas drukowania z HIPS-u, wydzielane są toksyczne opary po podgrzaniu materiału. Podczas drukowania HIPS uwalnia do atmosfery niewielkie ilości styrenu, dlatego podczas korzystania z tego materiału zaleca się umieszczenie drukarki w dobrze wentylowanym miejscu.

W tym tygodniu sklep SEB-COMP przygotował kilka ofert promocyjnych na tego typu filament:

Filamenty HIPS z 20% rabatem, dostępne są w sprzedaży od 1 do 7 kwietnia lub do wyczerpania zapasów w sklepie internetowym lub jednym ze sklepów stacjonarnych:

  • Warszawa, al. Jana Pawła II 43a lok. 22a, 01-001 Warszawa, e-mail: warszawa@seb-comp.pl, tel: 883 336 444
  • Lublin, ul. Bociania 6/1a, 20-542 Lublin, e-mail: lublin@seb-comp.pl, tel: 696 811 833
  • Katowice, ul. Chorzowska 108 lok 16, 40-001 Katowice, e-mail: katowice@seb-comp.pl, tel: 883 633 611

Źródło: Informacje prasowe

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments