KONKURS z okazji publikacji ponad 500 artykułów!

Kategoria: News 23 maj 2019

W miniony weekend opublikowaliśmy na naszym portalu artykuł, który według naszego licznika posiada numer 500. Z tej wyjątkowej okazji przygotowaliśmy dla naszych Czytelników konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, ufundowanymi przez wydawnictwo PWN oraz sklepy filaments4U i 3Drukarki.pl.

Portal „3D w praktyce” jest jednym z najstarszych (nadal) działających serwisów informacyjnych, związanych z technologiami przyrostowymi w Polsce. Pierwszy opublikowany artykuł datowany jest na 23 lutego 2014 roku, a artykuł numer 500 opublikowaliśmy w niedzielę 19 maja 2014. Warto dodać, że najdynamiczniejszy okres rozwoju portalu, w czasie którego powstała niemal połowa całej jego treści, datowana jest na okres ostatnich dwunastu miesięcy.

Z okazji tego jubileuszu przygotowaliśmy dla naszych Czytelników konkurs z atrakcyjnymi nagrodami:

Wszystkie nagrody traktowane są równoważnie, a o kolejności ich przyznawania zadecydują zwycięzcy konkursu w taki sposób, że osoba która zajmie pierwsze miejsce wybiera dowolną nagrodę z całej puli dostępnych zestawów, osoba która zajmie drugie miejsce wybiera dowolną nagrodę z dwóch pozostałych zestawów, a osoba która zajmie trzecie miejsce otrzymuje zestaw, który nie został jeszcze wybrany.

Zwycięzcami zostaną trzy osoby, które jako pierwsze rozwiążą nasze zadanie konkursowe, przy czym kolejność miejsc na podium będzie odpowiadać kolejności nadesłania prawidłowych odpowiedzi. Zadanie konkursowe pojawi się na łamach portalu „3D w praktyce” w dowolnym terminie, ale nie później niż do 31 maja 2019 roku do godziny 23:59. Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy redakcja@3dwpraktyce.pl.

Więcej szczegółów przedstawimy w artykule z pytaniem konkursowym. Regulamin konkursu znajduje się tutaj.

O autorze
Redakcja 3DWP

3D w praktyce to czołowy polski serwis poświęcony technologiom przyrostowym. Prezentujemy informacje ze świata, testy, recenzje i tutoriale dla początkujących i zaawansowanych użytkowników drukarek 3D.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł Ślusarczyk
4 lat temu

Gratulacje! Już tylko -4451 różnicy…

Łukasz Długosz
4 lat temu

Dziękujemy! Do czego?

Paweł Ślusarczyk
4 lat temu

Do legendy.

Łukasz Długosz
4 lat temu

Do Mike’a Tysona? Bez sensu.

Marcin Kamiński
Marcin Kamiński
4 lat temu

Ale jakiej legendy? To jakieś porównanie?