Black Friday w sklepie SEB-COMP – rabaty do 40%

Kategoria: Informacje branżowe SEB-COMP 25 lis 2020

SEB-COMP, jeden z czołowych dystrybutorów drukarek 3D i materiałów eksploatacyjnych, a od niedawna również wyłączny dystrybutor drukarek 3D marki ZMorph, z okazji zbliżającego się Black Friday przygotował szereg promocji powiązanych z tymi urządzeniami. Wyprzedaż będzie odbywać się w dniach 27-30 listopada 2020 roku.

Firma SEB-COMP działa na polskim rynku od ponad 10 lat. Przez ten czas sukcesywnie się rozwija oraz poszerza swój asortyment. W stałej ofercie posiada ponad 200 modeli różnych urządzeń – drukarek profesjonalnych, ale także przeznaczonych do użytkowania dla absolutnych amatorów, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z drukiem 3D. Niewątpliwym atutem marki jest profesjonalny serwis, baza wiedzy o druku 3D oraz szkolenia z zakresu programowania drukarek 3D.

Od pewnego czasu w wyłącznej ofercie firmy znajdują się urządzenia uznanej marki ZMorph oraz powiązane z nimi akcesoria, pozwalające na rozszerzenie podstawowych możliwości tej drukarki 3D o funkcję frezowania, grawerowania oraz druku 3D z mas plastycznych. Dla wszystkich, którzy planowali zakup któregoś z dostępnych urządzeń lub akcesoriów pojawia się właśnie okazja na zaoszczędzenie znacznej sumy pieniędzy, poprzez skorzystanie z oferty rabatowej wynoszącej od 25% do 40%.

Oferta na Black Friday prezentuje się następująco:

  • Zmorph VX Full Set – rabat 30% – nowa cena 11 200 zł netto,
  • Zmorph VX Printing Set – rabat 25% – nowa cena 7 500 zł netto,
  • dodatkowe głowice – rabat 40%.

Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio u handlowców firmy SEB-COMP, korzystając ze strony www.drukarki3d.seb-comp.pl lub www.sklep.3dl.tech.

Źródło: Informacje prasowe

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments