Zacznijmy dobrze tydzień – filamenty typu silk 20% taniej w sklepie SEB-COMP

Kategoria: Informacje branżowe SEB-COMP 22 sty 2024

Sklep SEB-COMP, w ramach cyklicznych promocji, co poniedziałek prezentuje ofertę rabatową na jeden ze swoich produktów lub serię produktów. W tym tygodniu możemy kupić filamenty typu silk 20% taniej. Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym od 22 do 28 stycznia lub do wyczerpania zapasów.

W tym tygodniu sklep SEB-COMP przygotował coś dla tych, dla których wygląd wydruków 3D ma kluczowe znaczenie – filamenty typu silk:

  • Spectrum PLA Silk to filament wyprodukowany na bazie PLA, z dodatkiem koncentratów barwiących. Dodatek ten nadaje mu efektu satynowej struktury, dzięki której znacząco ogranicza się widoczność warstw na powierzchni wytwarzanych elementów. Proces produkcji, z użyciem odpowiednio opracowanego pigmentu, zapewnia utrzymanie standardowych właściwości PLA, czyli łatwości druku, przy bardzo niskim skurczu i relatywnie wysokiej wytrzymałości na rozciąganie.
  • Devil Design PLA SILK jest połączeniem materiałów PLA oraz PET-G. Filament ten charakteryzuje się bardzo wysokim połyskiem. Do wyboru mamy aż dziesięć kolorów: biały, czerwony, niebieski, brązowy, złoty, fioletowy, jasny żółty, jasny pomarańczowy oraz jasny różowy.
  • Fiberlogy Fibersilk Metallic – druk z tego filamentu zapewnia wyjątkowy efekt głębi modelu 3D. Dzięki niemu wydruki będą wyróżniać się intensywnym metalicznym blaskiem. Bogactwo kolorów (aż 18), głęboki połysk, duża wytrzymałość oraz łatwość druku mogą sprawić, że będzie to jeden z Twoich ulubionych filamentów do druku 3D. Fibersilk Metallic jest szczególnie polecany do tworzenia modeli o charakterze dekoracyjnym, takich jak np. wazony, figurki, akcesoria cosplay i nie tylko.

Filament typu silk z 20% rabatem dostępny jest w sprzedaży od 22 do 28 stycznia lub do wyczerpania zapasów w sklepie internetowym lub jednym ze sklepów stacjonarnych:

Warszawa, al. Jana Pawła II 43a lok. 22a, 01-001 Warszawa, e-mail: warszawa@seb-comp.pl, tel: 883 336 444

Lublin, ul. Bociania 6/1a, 20-542 Lublin, e-mail: lublin@seb-comp.pl, tel: 696 811 833

Katowice, ul. Chorzowska 108 lok 16, 40-001 Katowice, e-mail: katowice@seb-comp.pl, tel: 883 633 611

Wrocław, Swobodna 37/10.3, 50-088 Wrocław, e-mail: wroclaw@seb-comp.pltel: 790 388 308

Źródło: Informacje prasowe

O autorze
Informacje Prasowe

3D w praktyce to czołowy serwis poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce, działający nieprzerwanie od 2014 roku.

ARTYKUŁY POWIĄZANE
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments